Zawody Spławikowe Młodzieży Strefy Południowo-Zachodniej Kalety-Ichtiopark 03-09-2023

W dniu 03-09-2023 w parku tematycznym Ichtiopark w Kaletach Komisja do spraw Młodzieży Przy Zarządzie Okręgu PZW Częstochowa zorganizowała Zawody Spławikowe Młodzieży Strefy Południowo-Zachodniej. Impreza odbyła się w ramach corocznego Święta Ryby organizowanego przez miasto Kalety. Na starcie zawodów stawiło się 24 zawodników reprezentujących 8 drużyn. Uczestnicy startowali w kategoriach do 12, do 14 i do 16 lat. Najlepsze drużyny oraz najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani pucharami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta Kalety, natomiast nagrody oraz upominki otrzymali wszyscy zawodnicy biorący udział w zmaganiach. Drużynowo najlepsza okazała się drużyna reprezentująca Okręg PZW Opole drugie miejsce zajęła drużyna Okręgu PZW Częstochowa, a trzecie Okręgu PZW Bielsko Biała. Indywidualnie najlepsze miejsca w poszczególnych kategoriach U12:

1. Szymon Skrzydło (Okręg PZW Opole)
  2. Grzegorz Chrzanowski (Okręg PZW Bielsko Biała)
  3. Kacper Kucharski (Okręg PZW Częstochowa)

Kategoria U14:

1. Aleksander Gołdyn (Okręg PZW Opole)
  2. Maciej Siwek (Koło PZW Hutmar)
  3. Jakub Kucharski (Okręg PZW Częstochowa)

Kategoria U16:

1. Miłosz Kleć (Okręg PZW Częstochowa)
  2. Bartłomiej Wyrwich (Okręg PZW Opole)
  3. Dominik Dercz (Okręg PZW Katowice)

Dziękujemy sponsorom oraz organizatorom:

Burmistrz Miasta Kalety – Klaudiusz Kandzia
Miejski Dom Kultury w Kaletach
Centrum Wędkarski – BIG FISH
Sklep Wędkarski – IRO
STONFO – Producent sprzętu wędkarskiego
Komisja do spraw Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Częstochowie
Koło PZW Kalety

dzięki, którym zawody odbyły się w super atmosferze, a wszyscy zawodnicy wyjechali z nagrodami. Mamy nadzieję, że impreza nabierze cyklicznego charakteru.

Szczegółowe i pełne wyniki znajdują się w załącznikach.

Pliki do pobrania

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.

Podobne wiadomości